پیوندها
اخبار > بررسی روند پیشرفت تدارکات اجرایی جشنواره سلول های بنیادی در یکصد و شصت و سومین جلسه شورای اجرایی ستاد


  چاپ        ارسال به دوست

بررسی روند پیشرفت تدارکات اجرایی جشنواره سلول های بنیادی در یکصد و شصت و سومین جلسه شورای اجرایی ستاد

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی، یکصد و شصت و سومین جلسه شورای اجرایی ستاد با حضور دکتر امیرخانی دبیر اجرایی سومین جشنواره ملی و جمعی از مدیران و کارشناسان ستاد در تاریخ 14 آبان ماه 1397، در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه، دکتر امیرخانی، در ارتباط با نحوه برگزاری اجزاء مختلف این جشنواره و چگونگی روند اجرایی آن های مبنی بر تقسیم وظایف صورت گرفته توضیحاتی ارائه نمود.

در ادامه، مهندس مظفرزاده گزارشی از تدارکات اجرایی و روند پیش رویی بخش‌های مختلف جشنواره، آمار بازدید از وبسایت و همچنین تعداد چشمگیر ثبت نام کنندگان ارائه نمود و به تشریح وضیعت غرفه های نمایشگاه اعم از تعداد غرفه های رزرو شده و قراردادهای منعقد شده تا این تاریخ پرداخت.

سپس دکتر مرد پور مدیر بخش فن­بازار در گزارشی، روند داوری طرح های ارائه شده در این حوزه را اعلام داشت و خبر از برگزاری جلسه در راستای ارزیابی اقتصادی با حضور کارگزاران و  طرح های منتخب را داد.

در پایان دکتر محسنی، مدیر بخش دانش­آموزی به ارائه گزارشی از نحوه انجام امور اجرایی و علمی این بخش و همچنین رایزنی هایی که در این راستا با نماینده مجلس دانش­آموزی صورت گرفته پرداخت.

در خلال جلسه نیز مباحثی در خصوص روند استارتاپ و همچنین محل اسکان شرکت کنندگان جشنواره مورد بررسی قرار گرفت.

شایان ذکر است، سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، در تاریخ 3 لغایت 10 آذرماه 1397 توسط ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

 

 


٠٩:٠٣ - 1397/08/15    /    شماره : ٣٩٣٣٥    /    تعداد نمایش : ٢٩٧خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.