پیوندها
اخبار > انتخاب پوسترهای برگزیده سومین جشنواره سلول های بنیادی


  چاپ        ارسال به دوست

انتخاب پوسترهای برگزیده سومین جشنواره سلول های بنیادی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی، دوازدهمین جلسه کمیته علمی سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی با حضور دکتر اقدمی، دکتر معدنی، دکتر مردپور، دکتر امیرخانی و تنی چند از کارشناسان و دانشجویان کادر اجرایی در تاریخ 13 آبان ماه 1397 در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.
طی این جلسه، از میان 236 پوستر منتخب، 10پوستر برتر در مرحله داوری اول انتخاب گردید که نهایتا با رای نهایی داوران بین المللی سه پوستر برتر جهت دریافت جایزه نقدی و سه پوستر بعدی برای اعطای گواهی برترین پوستر انتخاب خواهند شد همچنین فرم طراحی شده ی ارائه ی پوستر توسط اعضاء مورد بازبینی قرار گرفت و مقرر شد تا با مهلتی ده روزه برای نویسندگان مقالاتی که به عنوان پوستر ارائه شده اند ایمیل گردد.

در ادامه برنامه ی ورود و خروج میهمانان خارجی و نیز برنامه های مربوط به پذیرایی و گردشگری این میهمانان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سپس در ارتباط با ویزای میهمانان خارجی سومین جشنواره بحث شد و لازم به ذکر است، ویزای مدعوین خارجی نهایی شده و مدعوین این کنگره بین المللی با مراجعه به کنسولگری ایران در کشور مورد اقامت خود ویزای ورود به جمهوری اسلامی ایران را دریافت خواهند کرد.

 

 


١٠:٤١ - 1397/08/14    /    شماره : ٣٩٣٠٨    /    تعداد نمایش : ٣٢٤خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.