پیوندها
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشیو گفتگو ها 
آرشیو گفتگو ها

شناسایی جمعیتی از سلول های بنیادی روده مرتبط با سرطان کلورکتال
سرطان کلورکتال دومین دلیل مرگ های سرطانی در کشورهای پیشرفته به حساب می آید.
١٦:١٥ - 1397/07/01

المپیادهای دانش آموزی سلول های بنیادی می تواند الگویی برای سایر المپیاد های دانش آموزی کشور باشد
نشست کمیته علمی المپیاد دانش آموزی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی با حضور دکتر حمیدیه، دبیر ستاد، دکتر مهاجرانی رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، دکتر سالاریان معاون باشگاه دانش پژوهان جوان در محل مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان برگزار شد.
١٥:٥٤ - 1397/07/01

ژن درمانی، گزینه ای برای درمان بیماری ANM
در مطالعه ای جامع و جدید که در مورد تاریخچه میوپاتی آمیش نمالین(ANM) در جمعیت آمیش ( نوعی نژاد )صورت گرفت، ژن درمانی به عنوان گزینه درمانی برای این اختلال کشنده مورد توجه قرار گرفته است
٠٨:٤٩ - 1397/07/01

تولید سلول های بنیادی نخاعی طبیعی از سلول های بنیادی پر توان انسانی
نتایجی که در تاریخ 6 آگوست در Natureمنتشر شد، نه تنها منجر به پیشرفت تحقیقات اولیه ای مثل کاربرد زیست پزشکی مدلینگ بیماری های برون تنی شده است،
١٤:٣٨ - 1397/06/31

نشست مشترک نمایندگان شرکت های دانش بنیان با حضور دبیر ستاد
جلسه ای با حضور دکتر حمیدیه دبیر ستاد، و مدیران عامل شرکت های دانش بنیانی که قادر به توسعه محصولات جدید شده اند، در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.
١٤:٢٧ - 1397/06/31

برگزاری نشست نمایندگان سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با شرکت های فناور حوزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی با حضور دبیر ستاد
با حضور دکتر حمیدیه، دبیر ستاد نشستی فی ما بین نمایندگان سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شرکت های فعال در حوزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.
١٤:٢٦ - 1397/06/31

برگزاری جلسه کمیته "تجاری سازی و فن بازار و نمایشگاه" سومین جشنواره سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی
جلسه کمیته "تجاری سازی و فن بازار" و "نمایشگاه سومین جشنواره سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی " در تاریخ 27 شهریور ماه در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.
٠٩:٥٢ - 1397/06/31

استفاده از فناوری CRISPR برای مقابله با بیماری الکساندر
محققین مدل جدیدی از سلول های بنیادی را برای ارزیابی درمان های احتمالی برای اختلالات نادر سیستم عصبی ارائه کرده اند که به کمک آن ها می توان به مطالعه بیماری هایی مانند آلزایمر، پارکینسون و ALS‌ پرداخت.
٠٨:٢٩ - 1397/06/31

نقش نوعی پروتئین در تولید سلول های میلین ساز
سیستم عصبی یک اندام پیچیده است که برای انجام عملکردش به بازیگران زیستی نیازمند است که بتوانند عملکرد روزانه اش را تضمین کنند.
١٤:٢٧ - 1397/06/27

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.