چاپ        ارسال به دوست

ثبت نام سومین رویداد استارتاپی در حوزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی آغاز شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی، در جریان برگزاری سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی ، سومین رویداد استارتاپی در حوزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی، در تاریخ 4 تا 6 آذر ماه 1397 در محل پژوهشکده علوم و فناوری انرژی دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

این رویداد کارآفرینی، آموزشی_تجربی با برنامه ریزی ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی و با همکاری شرکت مپسا با محوریت زیست شناسی و پزشکی، مهندسی پزشکی و تجهیزات، فناوری های همگرا و زیرساختی برگزار خواهد شد. طی این رویداد، صاحبان ایده، در کنار توسعه دهندگان، گرافیست ها، مدیران تجاری، سرمایه گذاران و شتاب دهنده ها همگی در یک فضای مشترک قرار می‌گیرند و با کمک مربیان خبره که از میان کارآفرینان موفق انتخاب شده اند، ایده‌ها را به سمت کسب و کاری نوپا هدایت خواهند کرد. تیم ها در پایان برنامه، پروژه‌های خود را به هیئتی از داوران که از میان جامعه سرمایه‌گذار، اساتید دانشگاهی و کارآفرینان هستند، ارائه می‌نمایند.

ثبت نام از طریق پروتال شخصی شرکت کنندگان در جشنواره ی ملی و کنگره ی بین المللی سلول های بنیادی، در سایت جشنواره به آدرس http://stemcellfestival.com/امکانپذیر بوده و برای 10 نفر اول ثبت نام کننده، 20 درصد تخفیف زودهنگام در نظر گرفته شده است.

 


١٠:٥٠ - 1397/07/17    /    شماره : ٣٨٣٥٠    /    تعداد نمایش : ٣١٨خروج