چاپ        ارسال به دوست

سومین سمپوزیوم کاربرد علوم سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در درمان بیماری‌های قلب و عروق برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی، جلسه هماهنگی در خصوص برگزاری سومین سمپوزیوم کاربرد علوم سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در درمان بیماری‌های قلب و عروق با حضور دکتر حمیدیه دبیر ستاد، دکتر احمدی تفتی و دکتر ربانی، اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران، در تاریخ 26 فروردین 1397، در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه، دکتر حمیدیه به حمایت‌های مادی و معنوی ستاد از توانمندسازی و تقویت توان علمی و عملی دانشجویان، متخصصان، پژوهشگران و نیروی انسانی فعال در حوزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی و آشنایی با آخرین دستاوردهای این حوزه از طریق برگزاری بیش از 65 سمپوزیوم و کارگاه طی سال‌های 94 تا 96 توسط دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و پژوهشگاه های مختلف کشور اشاره نمود و یکی از سمپوزیوم‌های موفق در طول دو سال گذشته را سمپوزیوم کاربرد علوم سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در درمان بیماریهای قلب و عروق برشمرد.

در ادامه جلسه، آقای دکتر احمدی تفتی ضمن استقبال از برگزاری این رویدادهای علمی، آمادگی مرکز قلب را برای برگزاری سومین دوره این سمپوزیوم را اعلام کرد و حمایت ستاد را خواستار شد. سپس برنامهریزیهای اولیه جهت برگزاری هر چه بهتر این سمپوزیوم مورد بحث قرار گرفت و انتخاب عناوین سخنرانی به‌روزتر برای این رویداد علمی مورد تأکید قرار گرفت. همچنین دکتر حمیدیه پیشنهاد برگزاری کارگاهی جانبی برای این سمپوزیوم را ارائه نمود.

 

 

 

 

 


١٠:٥٤ - 1397/01/27    /    شماره : ٣٣٤٣٦    /    تعداد نمایش : ٢٠٥خروج