صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > ایجاد 500 فرصت شغلی در طی برگزاری دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی


  چاپ        ارسال به دوست

در جلسه ی شورای اجرایی تاکید شد :

ایجاد 500 فرصت شغلی در طی برگزاری دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی صد و دومین جلسه شورای اجرایی ستاد با حضور دکتر حمیدیه دبیر ستاد ، جمعی از مدیران و کارشناسان ستاد در تاریخ 26 تیر ماه سال 1396 ، در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.

ابتدای این جلسه نماینده پیمانکار ((دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی)) به ارائه گزارشی از نحوه برگزاری جشنواره و همچنین تعداد شرکت کنندگان در بخش های مختلف جشنواره پرداخت.

در طول 3 روز این جشنواره بالغ بر 3000 نفر در بخش های مختلف شرکت کردند و همچنین حدود70 سخنران بین المللی و ایرانی مقیم خارج از کشور در طول جشنواره به ارائه آخرین دستاورد های خود در این حوزه پرداختند.

به گزارش شعاع حسنی، مدیر بخش تجاری سازی و فناوری، در بخش نمایشگاه شرکت های دانش بنیان بالغ بر50 شرکت به ارائه محصولات و خدمات دانش بنیان خود پرداختند.عارفیان، مدیر بخش کارگاه های جشنواره نیز از استقبال بی نظیر شرکت کنندگان از  19 کارگاه تخصصی برگزار شده این جشنواره خبر داد.

سپس حمیدیه دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی اشاره کرد در طول جشنواره، بالغ بر 500 فرصت شغلی در این حوزه برای افراد ایجاد شده است.

حمیدیه از این جشنواره به عنوان بزرگترین رخداد علمی و پزشکی کشور در دهه اخیر یاد کرد و از بازتاب بی نظیر و گسترده این رخداد در سطح بین الملل خبر داد.

 


١٥:٤٠ - 1396/04/26    /    شماره : ٢٥٦١٠    /    تعداد نمایش : ٣١٨خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.