صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > برنامه ریزی اجرایی رویداد فن بازار در دومین جشنواره ملی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی


  چاپ        ارسال به دوست

برنامه ریزی اجرایی رویداد فن بازار در دومین جشنواره ملی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی هشتاد و هفتمین جلسه شورای اجرایی ستاد سلول های بنیادی با حضور دکتر حمیدیه دبیر ستاد و جمعی از مدیران و کارشناسان ستاد در تاریخ 23 اسفند ماه 1395در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری  برگزار گردید.

 در ابتدای این نشست دکتر ملکی فر نماینده نهاد آی چلنج، پروپوزالی برای برگزاری فن بازار در جشنواره سال 96 ارائه داد و گفت: چندین مورد چالش فناورانه در حوزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی مشخص شده که طی فراخوانی از پژوهشگران و فناوران برای حل آن دعوت خواهد شد. ایده های برتر پس از داوری، در فن بازار دومین جشنواره سلول های بنیادی شرکت داده خواهند شد.

در ادامه نماینده پیمانکار دومین جشنواره سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی گزارشی از مراحل پیشرفت تدارکات اجرایی بخش های مختلف جشنواره ارایه داد.

سپس دکتر محسنی گزارشی از برنامه های دانش آموزی برای دومین جشنواره سلول های بنیادی ارائه داد و گفت: هدف کلی این برنامه، طراحی و اجرای برنامه های دانش آموزی به عنوان الگویی برای ترویج دانش سلول های بنیادی و هدف کاربردی آن جذب، آموزش و توانمند سازی دانش آموزان در زمینه دانش سلول های بنیادی خواهد بود.

 

                                                                                                 

 

 


١٧:٣٥ - 1395/12/24    /    شماره : ٢٢٣٨١    /    تعداد نمایش : ٣٥٧خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.