چاپ        ارسال به دوست

کارگاه طراحی مطالعات پیش بالینی و آشنایی با مدل های حیوانی بیماریهای ایسکمیک قلب برای استفاده در مهندسی بافت برگزار می گردد

   

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی، در جریان برگزاری سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی، کارگاه های جانبی تخصصی مرتبط با محورها و موضوعات این کنگره بین المللی برگزار خواهند شد.

این کارگاه های علمی تخصصی با برنامه ریزی ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی با محوریت موضوعات روز دنیا در دانش سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی طراحی شده و توسط اساتید خبره هر گرایش برگزار خواهد شد.

کارگاه طراحی مطالعات پیش بالینی و آشنایی با مدلهای حیوانی بیماری های ایسکمیک قلب برای استفاده در مهندسی بافت در تاریخ 6 آذرماه سال جاری برگزار می شود. این کارگاه با ظرفیت 20 نفر در مرکز تحقیقات فناوری های نوین قلب و عروق، مرکز قلب تهران ارائه می گردد. علاقه‌‌مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی می توانند اینجا کلیک نمایند.

سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشكي بازساختی در تاریخ 3 لغایت 10 آذرماه 1397 توسط ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سالن اجلاس سران تهران برگزار خواهد شد.

 

 

 

 


١٠:١٥ - 1397/07/18    /    شماره : ٣٨٤٠٠    /    تعداد نمایش : ٣٢٥خروج