چاپ        ارسال به دوست

برگزاری هشتمین جلسه کمیته علمی سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی، هشتمین جلسه کمیته علمی سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در تاریخ 16 مهر ماه 1397 با حضور دکتر قمری، دکتر معدنی، دکتر مردپور، دکتر امیرخانی و تنی چند از کارشناسان و دانشجویان کادر اجرایی در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

طی این جلسه در خصوص کتابچه ی خلاصه مقالات و اخذ کد doi برای این کتابچه و نیز کتابچه ی برنامه ی روز کنگره بحث شد. سپس در مورد برنامه ی گردشگری و نیز برنامه های جانبی درنظرگرفته شده برای میهمانان مدعو خارجی بحث و تبادل نظر شد.

در ادامه برنامه ریزی های لازم برای برگزاری سمپوزیوم ایران و فرانسه (GvHD) صورت پذیرفت. دکتر امیرخانی دبیر اجرایی جشنواره، با تاکید بر اهمیت انعکاس خبری حضور دانشمندان برتر و بنام حوزه ی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی از کشور های مختلف، اذعان داشت که:" حضور چنین دانشمندانی در کنگره ی بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی سال گذشته بازتاب خوبی داشته و این دانشمندان پس از برپایی کنگره، از سطح علمی و نحوه ی برنامه ریزی های اجرایی آن ابراز خرسندی نموده و علاقمندی خود را جهت همکاری های بیشتر با مراکز علمی ایران و ستاد سلول های بنیادی ابراز داشتند. وی افزود :" انعکاس خبری این بازتاب ها در میان عموم و متخصصین، امری ضروری و افتخار آفرین برای ایرانیان می باشد."

 


٠٩:٠٤ - 1397/07/18    /    شماره : ٣٨٣٩٦    /    تعداد نمایش : ١٣٨خروج