پیوندها
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشیو اخبار تب منو 
اخبار > گسترش شبکه مدل سازی حیوانی و تحقیقات درون تنی در جلسه شورای اجرایی ستاد توسعه علوم و فناوری سلول های بنیادی


  چاپ        ارسال به دوست

گسترش شبکه مدل سازی حیوانی و تحقیقات درون تنی در جلسه شورای اجرایی ستاد توسعه علوم و فناوری سلول های بنیادی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی صد و چهاردهمین جلسه شورای اجرایی ستاد با حضور دکتر حمیدیه دبیر ستاد، جمعی از مدیران و کارشناسان ستاد در تاریخ 17مهر ماه سال 1396، در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه دکتر شکرچیان از مدیریت توسعه مراکز سلول درمانی ستاد، گزارشی از تشکیل جلسه تدوین شناسنامه و استاندارد خدمات مربوط به پیوند سلول‌های بنیادی لیمبال کشت شده (CLET) جهت درمان بیماری کمبود سلول‌های بنیادی لیمبال ارائه نمود. وی اظهار کرد فرم های مربوطه تحت نظر دکتر برادران رفیعی تکمیل و جهت بررسی به وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی تحویل گردیده است .

سپس دکتر امیرخانی در رابطه با انعقاد قرارداد فاز احداث شهر سلول به ارائه گزارش پرداخت و گفت قرارداد مربوطه با اصلاحات نهایی به امضای دکتر سبحان اللهی، دکتر حمیدیه و مدیرعامل شرکت پیمانکار رسید و برای تایید نهایی تحویل وزارت علوم، تحقیقات فناوری گردید.


در ادامه جلسه دکتر محمدنژاد گزارشی از روند تشکیل وب سایت شبکه مدل سازی مدلسازی حیوانی و تحقیقات درون تنی ارائه کرد و افزود: ضروری است به منظور افزایش مشارکت و بررسی اعتبار سنجی آزمایشگاه‌ها، مشوق هایی در نظر گرفته شود و تیمی از طرف ستاد برای بازدید از امکانات آزمایشگاه ها تعیین شود. دکتر حمیدیه در این رابطه اعلام کرد: هدف ستاد ایجاد شبکه جامع اطلاعات مراکز ارائه دهنده خدمات حیوانات مدل در کشور است که در آینده نزدیک با احراز کیفیت و اعتبار خدمات آن زیر نظر مقام عالی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اداره شود.

 در انتهای جلسه نماینده شرکت پیمانکار طراحی و پشتیبانی اپلیکیشن شبکه سلول های بنیادی به بیان توضیحاتی در زمینه رفع اشکالات و بهبود عملکرد این اپلیکیشن مبادرت کرد و ضمن استماع انتقادات و پیشنهادات مدیران ستاد درباره این اپلیکیشن، ارتقای آن را در دستور کار خود قرار داد.

اخبار ستاد را در شبکه سلول های بنیادی دنبال کنید:

http://stemcell.isti.ir/uploads/9_680_7_app-release-1.apk : دریافت نرم افزار نسخه اندروید

https://appsto.re/us/7l7ckb.i: دریافت نرم افزار نسخه iOS

 

  

 


١٤:٤٦ - 1396/07/17    /    شماره : ٢٧٨٣٤    /    تعداد نمایش : ١٩٨خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.