صفحه اصلی > آرشیوها > آرشیو اخبار تب منو 
اخبار > طرح‌های منتخب بخش جایزه ملی داوری شدند


  چاپ        ارسال به دوست

درنخستین روز جشنواره ملی سلول های بنیادی صورت گرفت؛

طرح‌های منتخب بخش جایزه ملی داوری شدند

با حضور داوران بخش جایزه ملی دومین جشنواره ملی و کنگره سلول های بنیادی طرح های راه یافته به مرحله نهایی ایده برتر دانشجویی این جشنواره ارزیابی و داوری شدند.
به گزارش ستاد خبری دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی، با حضور داوران برجسته جشنواره ملی سلول های بنیادی، طرح های راه یافته به مرحله نهایی ایده برتر دانشجویی مورد ارزیابی و داوری قرار گرفتند.
بر اساس مصوبه شورای اجرایی دومین جایزه ملی صاحبان 6 ایده برتر که در مرحله نخست داوری بخش ایده برتر  بالاترین امتیاز را کسب کرده بودند، به این مرحله راه یافتند و  در مرحله دوم داوری به دفاع از ایده های خود پرداختند.
صاحبان ایده های راه یافته  که به این مرحله از جشنواره، در مدت زمان 5 دقیقه  ابعاد گوناگون طرح خود را معرفی و به ارائه مهم ترین ویژگی آن پرداختند.
در ادامه این بخش، داوران بخش جایزه ملی به مدت ۱۰ دقیقه پرسش ها و نکات خود را پیرامون طرح ارائه شده مطرح کردند تا در نهایت طرح‌های برگزیده برای معرفی به عنوان ایده‌های برتر بخش جایزه ملی دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی معرفی شود.
بخش‌های مختلف این فرآیند ملی جایزه ملی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی دربردارنده بخش‌های ایده برتر، مقاله برتر، اختراع برتر، پایان‌نامه برتر و پیشکسوت برگزیده است. طرح های برتر روز شنبه 23 تیرماه سال جاری و همزمان با اختتامیه دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی معرفی خواهند شد.


١٦:٥٠ - 1396/04/24    /    شماره : ٢٥٣٨٧    /    تعداد نمایش : ٣٥١



خروج




©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.