صفحه اصلی > آرشیوها > آرشیو اخبار تب منو 
اخبار > پایان زمان فراخوان دومین جایزه ملی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی


  چاپ        ارسال به دوست

پایان زمان فراخوان دومین جایزه ملی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی نشست کمیته دومین جایزه ملی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در تاریخ 18 دی ماه با حضور جمعی از اعضا و به سرپرستی دکتر محمد نژاد دبیر این جایزه در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه دکتر محمدنژاد از پایان زمان فراخوان دومین جایزه ملی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی خبر داد و گفت: در این فراخوان، 72 مورد برای ایده برتر، 36 مورد برای مقاله برتر، 11 مورد برای پایان­نامه برتر و 6 مورد برای اختراع برتر ثبت­نام صورت گرفت.

در ادامه دبیر دومین جایزه ملی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی نحوه داوری بخش های مختلف این جایزه را به مذاکره گذاشت و طبق نظر اعضای حاضر مقرر گردید به منظور انتخاب برگزیدگان هر حوزه، فرآیند داوری در دو مرحله انجام شود. در مرحله نخست، طرح ­ها و مستندات هرکدام از متقاضیان توسط سه داور بررسی و برگزیدگان مرحله اول شناسایی شوند. در مرحله دوم داوری که در جریان دومین جشنواره ملی و کنگره بین­المللی علوم و فناوری­ های سلول ­های بنیادی و پزشکی بازساختی انجام خواهد شد، منتخبین مرحله نخست به صورت حضوری به دفاع از طرح­ و یا مستندات خود خواهند بپردازند و در پایان، انتخاب نفرات برتر هر بخش صورت پذیرد.

شایان ذکر است که به نفر برگزیده هرکدام از حوزه­های مقاله برتر، پایان­نامه برتر و اختراع برتر 5 سکه بهار آزادی اهدا خواهد شد. به برگزیدگان اول تا سوم ایده برتر نیز به ترتیب 5، 4 و 3 سکه بهار آزادی اهدا خواهد گردید. همچنین از دو پیشکسوت برگزیده نیز با اهدای گرنت 500 میلیون ریالی تقدیر به عمل خواهد آمد.

 

 


١٥:٣٦ - 1395/10/19    /    شماره : ٢٠٦٨٠    /    تعداد نمایش : ٢٧٥خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.