صفحه اصلی > آرشیوها > آرشیو اخبار تب منو 
آرشیو اخبار تب منو
رهبر فرزانه انقلاب سال ۹۶ را سال «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال» نام نهادند؛
مطالبه مردم و رهبری از مسئولان تمرکز بر تولید و اشتغال است
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1396 هجری شمسی، تاکید کردند: مطالبه مردم و رهبری از مسئولان تمرکز بر تولید و اشتغال است.
٢١:٤٦ - 1396/01/01
دکتر روحانی در پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶:
سال جدید، سال پیشرفت و اشتغال بیشتر برای جوانان خواهد بود
رییس جمهوری کشورمان در پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال 1396، سال جدید را سال پیشرفت و اشتغال بیشتر برای جوانان عنوان کرد.
٢١:٤٥ - 1396/01/01
به مناسبت نوروز 1396 صورت گرفت؛
پیام نوروزی معاون علمی‌وفناوری رییس‌جمهوری؛ «سال رستاخیز علم»
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در پیام نوروزی خود به مناسبت آغاز سال 1396، ابراز امیدواری کرده است که سال جدید، «رستاخیز علم» را برای نخبگان و دانشگاهیان کشور به همراه داشته باشد.
٢١:٤٢ - 1396/01/01

پیام تبریک سال نو توسط دکتر حمیدیه دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی
حلول سال نو و بهار پر طراوت و نوروز فرخنده را به تمامی محققان، پزشکان، دانشجویان و فعالین حوزه سلول های بنیادی کشور تبریک و شاد باش می گویم و سالی سر شار از سلامتی و پیروزی را برایتان آرزومندم.
١٥:٤٨ - 1395/12/28

فراخوان دومين جشنواره ي ملي و كنگره ي بين المللي سلول هاي بنيادي و پزشكي بازساختي روي سايت خبري نيچر قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل ستاد توسعه علوم و فناوري هاي سلول هاي بنيادي اطلاع رساني فراخوان دومين جشنواره ملي و كنگره بين المللي سلول هاي بنيادي و پزشكي بازساختي تهران روي سايت خبري نيچر قرار گرفت.
١٤:٣٧ - 1395/12/28

برنامه ریزی اجرایی رویداد فن بازار در دومین جشنواره ملی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی هشتاد و ششمین جلسه شورای اجرایی ستاد سلول های بنیادی با حضور دکتر حمیدیه دبیر ستاد و جمعی از مدیران و کارشناسان ستاد در تاریخ 23 اسفند ماه 1395 برگزار گردید.
١٧:٣٥ - 1395/12/24

برگزاری چهارمین نشست شوراي راهبردي دومين جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی
چهارمین جلسه شوراي راهبردي دومين جشنواره ملي و کنگره بین المللی سلول هاي بنيادي در تاريخ 21 اسفند ماه 95 با حضور جمعي از کارشناسان ستاد، دبیران کنگره و نماینده گان مجری برگزاری جشنواره برگزار شد.
١٠:٥٦ - 1395/12/24

راه اندازی اولین پژوهشکده سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی کشور در دانشگاه علوم پزشکی تبریز توسط وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی تصویب شد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی دکتر محمد نوری رییس مرکز جامع سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی قطب آذربایجان در گفتگو با کارشناس ستاد از تصویب راه اندازی اولین پژوهشکده سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی کشور در شهر تبریز خبر داد.
١٤:٠٣ - 1395/12/23

طراحی و اجرای برنامه های بخش دانش آموزی به عنوان الگویی برای ترویج دانش سلول های بنیادی در دومین جشنواره ملی و کنگره بین الملل سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی
بیست و ششمین نشست کمیته دانش آموزی جهت نهایی کردن برنامه ریزی های انجام شده برای بخش دانش آموزی جشنواره سال 96 با حضور دکتر حمیدیه و به سرپرستی دکتر محسنی در تاریخ 17 اسفند ماه در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.
١٣:٥٩ - 1395/12/23

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.