صفحه اصلی > آرشیوها > آرشیو اخبار تب منو 
آرشیو اخبار تب منو

آغاز کارآزمایی بالینی درمان مولتیپل مایلوما به کمک سلول های CAR-T
شرکت Janssen کارآزمایی بالینی درمان مولتیپل مایلوما به کمک سلول های CAR-T را آغاز کرد. این نوع درمان به عنوان یک روش آزمایشی قرار است اثربخشی خود را در درمان این بیماری نشان دهد.
١٦:٠٦ - 1397/03/30

برگزاری هفدهمین نشست کارگروه شرکت های دانش بنیان ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی
هفدهمین جلسه کارگروه شرکت های دانش بنیان ستاد با حضور دکتر حمیدیه دبیر ستاد، مدیران عامل و یا نمایندگان شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی و جمعی از اعضای هیت علمی دانشگاه ها به سرپرستی مدیر فناوری و تجاری سازی ستاد در تاریخ 29 خرداد ماه 1397، در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.
١٥:٤٨ - 1397/03/30

نخستین سمپوزیوم " اختلالات عضله، سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی" برگزار می گردد
نخستین سمپوزیوم " اختلالات عضله، سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی" با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، انجمن طب فیزیکی، توانبخشی و الکترودیاگنوز ایران و بیمارستان شهید مدرس تاریخ 31 خرداد ماه 1397 در بیمارستان شهید مدرس برگزار می گردد.
١١:١٧ - 1397/03/30

کنترل چاقی به کمک سلول های بنیادی
یک نظریه مرتبط با چاقی نشان می دهد که وقتی بدن توانایی تولید چربی قهوه ای سالم را از دست می دهد، سلول های چربی سفید ناسالم گسترش پیدا می کنند و در اطراف بدن ایجاد می کنند و منجر به بیماری قلبی و سایر عوارض جانبی اضافه وزن می شوند.
٠٨:٥٧ - 1397/03/30

برگزاری اولین جلسه کمیته برگزاری رویداد استارتاپی سومین جشنواره ملی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در دفتر المپیاد سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی
اولین جلسه کمیته برگزاری رویداد استارتاپی (استارتاپ ویکند) سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی با حضور دکتر کیهان ور، دبیر این رویداد، در محل دفتر المپیاد سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در باشگاه دانش پژوهان جوان وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.
٠٨:٣١ - 1397/03/30

دارویی برای کاهش عوارض احتمالی درمان مبتنی بر سلول های CAR-T
از زمانی که درمان مبتنی بر سلول های CAR-T انقلابی را در علم پزشکی برای مقابله با سرطان ایجاد کرده است محققان در تلاش برای توسعه و بهبود این روش درمانی هستند.
١٣:٤٢ - 1397/03/29

دومین سمپوزیوم " کاربرد سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در بیماری‌های گوارش، کبد و پانکراس" برگزار می گردد
دومین سمپوزیوم " کاربرد سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در بیماری‌های گوارش، کبد و پانکراس"با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی، دانشگاه علوم پزشکی تبریز و مرکز جامع سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی قطب آذربایجان برگزار می گردد.
١٠:٣٤ - 1397/03/29

آغاز کارآزمایی بالینی سومین محصول آلوژنیک مبتنی بر سلول های CAR-T شرکت Cellectis
سازمان غذا و دارو ایالات متحده آمریکا اجازه آغاز فرایند کارآزمایی بالینی سومین محصول آلوژنیک مبتنی بر سلول های CAR-T شرکت Cellectis را صادر کرد.
٠٨:٥٦ - 1397/03/29

برگزاری سه سمپوزیوم در حوزه سلولهای بنیادی و پزشکی بازساختی در طول 3 هفته آتی با اهتمام ستاد سلولهای بنیادی
، یکصد و چهلمین و چهارمین جلسه شورای اجرایی ستاد با حضور دکتر حمیدیه دبیر ستاد، جمعی از مدیران و کارشناسان ستاد در تاریخ 28 خرداد ماه 1397، در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.
١٥:٢١ - 1397/03/28

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.