پیوندها
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشیو اخبار تب منو 
آرشیو اخبار تب منو

ارائه تسهیلات نظام‌وظیفه ویژه شرکت‌های خلاق
به‌موجب تفاهم میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان و در راستای پشتیبانی از فعالیت‌های تخصصی دانش‌آموختگان برتر دانشگاهی که به فعالیت‌های فناورانه اشتغال دارند، تسهیلات نظام‌وظیفه تخصصی به افراد فعال در شرکت‌های خلاق ارائه می‌شود.
٠٨:٢٤ - 1397/05/30

برگزاری کارگاه های آموزشی و آماده سازی برای شرکت‌کنندگان رویداد فن بازار سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی
یکصد و پنجاه و دومین جلسه شورای اجرایی ستاد با حضور دکتر حمیدیه دبیر ستاد، جمعی از مدیران و کارشناسان ستاد در تاریخ 29مرداد ماه 1397، در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.
١٥:٢٨ - 1397/05/29
بر اساس تفاهم معاونت علمی و فناوری و سازمان تأمین اجتماعی صورت گرفت؛
معافیت شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان از پرداخت حق بیمه قراردادها+متن بخشنامه
بر اساس تفاهم معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان تأمین اجتماعی، ازاین‌پس قراردادهای شرکت‌های دانش‌بنیان درزمینه تولید کالاها و خدمات دانش‌بنیان، از پرداخت حق بیمه قراردادها معاف می‌شوند.
١٤:٤٨ - 1397/05/29

برگزاری سمینار چالش های توسعه و تجاری سازی درحوزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی
مرکز مپسا (مرکز رهیاران پزشکی بازساختی آوند) با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی، اولین سمینار چالش های توسعه و تجاری سازی درحوزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی را در تاریخ 13و 14 شهریور 97 برگزار می نماید.
١٤:١٦ - 1397/05/29

ماتریکسی از سلول های بنیادی برای ترمیم آسیب عضلانی
یک تصادف رانندگی می تواند یک بیمار سالمند را با صدمات شدید عضلانی که نمی تواند بهبود یابند دچار کند. درمان با سلول های بنیادی عضلانی از یک اهدا کننده ممکن است بافت آسیب دیده را بازیابی کند، اما پزشکان قادر به انجام این روش به طور موثر نیستند.
١٣:٤٤ - 1397/05/29
با بسترسازی و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛
بیش از 18 هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری خطرپذیر در کشور در حال اجرا است
معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی؛ با تاکید بر اینکه در حوزه سرمایه‌گذاری خطرپذیر شاهد پیشرفت خوبی در کشور هستیم اظهار کرد: بیش از 18 هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری خطرپذیر در کشور در حال اجرا است.
١٢:١٧ - 1397/05/29

استفاده از پروتئین مالاریا برای ردیابی سلول های توموری
دانشمندان در کپنهاگ دانمارک یک ابزار جدید برای تشخیص و ردیابی انواع مختلف سرطان ها ایجاد کرده اند که از پروتئین مالاریا معروف به rVAR2 برای جمع آوری و حذف سلول های توموری گردش کننده در خون (CTC) در نمونه های خون استفاده می کنند
٠٩:١٢ - 1397/05/29

ششمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران برگزار می‌شود
در سال «حمایت از کالای ایرانی» ششمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران سوم تا ششم دی‌ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.
١٦:٠٤ - 1397/05/28
ستاری در آیین افتتاح اولین کارخانه نوآوری بخش خصوصی (نوآوری شریف):
با نقش آفرینی بخش خصوصی تهران به شهر نوآوری بدل می شود
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: مساعد ساختن محیط مساعد کسب و کار مهم ترین لازمه کسب و کارهای دانش بنیان و استارتاپی است و با حمایت معاونت علمی و فناوری و نقش آفرینی بخش خصوصی،محیط شهر تهران به این کسب و کارها اختصاص می یابد.
١٥:٠٠ - 1397/05/28

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.