صفحه اصلی > آرشیوها > آرشیو اخبار تب منو 
آرشیو اخبار تب منو
دکتر حمیدیه در نشست راه اندازی مرکز جامع سلول های بنیادی خوزستان:
توسعه آموزش، پژوهش و منابع انسانی ، تجاری سازی محصولات و گسترش مراکز ارائه خدمات بالینی مربوطه در حوزه سلولی، اهداف اصلی ستاد هستند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی در نشستی با حضور دکتر حمیدیه، دبیر ستاد، دکتر امیر خانی دبیر شورای راهبردی ستاد و دکتر القاسی عضو هیت علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در تاریخ 5 اسفند ماه در محل معاونت علمی و فناروی ریاست جمهوری در باره تأسیس و راه اندازی مرکز جامع سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی استان خوزستان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
١٥:٣٣ - 1395/12/08
دکتر حمیدیه در دیدار با اعضای شورای استانی سلول های بنیادی یزد
بر لزوم تقویت زیر ساخت های استانی در زمینه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی تاکید نمود
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی در نشستی با حضور دکتر حمیدیه دبیر ستاد، دکتر امیر خانی دبیر شورای راهبردی ستاد و دکتر باصولی رییس جهاد دانشگاهی استان یزد در تاریخ 5 اسفند ماه در محل معاونت علمی و فناروی ریاست جمهوری برگزار گردید. در این نشست در خصوص تأسیس و راه اندازی مرکز جامع سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی استان یزد به بحث و تبادل نظر پرداختند.
١٠:٥١ - 1395/12/08

اولين جلسه شوراي راهبردي دومين جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی اولين جلسه شوراي راهبردي دومين جشنواره ملي و کنگره بین المللی سلول هاي بنيادي در تاريخ ٣ اسفند ماه 95 با حضور دكتر حميديه ، جمعي از کارشناسان ستاد، دبیران کنگره و شرکت تشریفات سازان پایتخت برگزار شد.
٠٨:٢٨ - 1395/12/07

پیش بینی رسیدن آینده شاخص امید به زندگی در 35 کشور صنعتی دنیا به بیش از 90 سال
تفسیر تمامی نتایج حاصل از مدل بکار رفته در این مطالعه نشان می دهد که به احتمال بالای 50% در سال 2030 میزان امید به زندگی در جمعیت زنان کشورهای صنعتی و پیشرفته سد 90 سالگی را خواهد شکست و این سطحی است که پیش از این توسط بسیاری از محققان رسیدن به آن در قرن 21 دست نیافتنی می نمود. این مسئله در افزایش عمر افراد نیازمند برنامه ریزی دقیق و موثر جهت خدمات بهداشتی و درمانی، اجتماعی و حقوق های بازنشتگی خواهد بود.
١٢:١٦ - 1395/12/06

بررسي طرح های مرتبط با حوزه سلول هاي بنيادي القايي
هشتمین نشست کارگروه سلول های بنیادی القایی با حضور دکتر حمیدیه و جمعی از اعضای این کارگروه به سرپرستی دکتر سید محمود مسیحا هاشمی در تاریخ 3 اسفند ماه 1395 در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.
١٧:٠٨ - 1395/12/04

تفاهم نامه راه اندازی پژوهشسرای سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی بین ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی و اداره کل آموزش و پرورش امضا شد
دکتر محسنی مسئول کمیته دانش آموزی به دنبال سیاست های ترویجی ستاد، عصر روز دوشنبه 2 اسفند ماه 1395 با حضور جمعی از مسئولین از جمله رئیس دانشگاه خلیخ، رئیس بنیادی نخبگان، مدیر کل آموزش و پرورش و جمعی دیگر از مسئولین بوشهر از محل احداث پژوهشسرای شهید خوشبخت اين استان بازدید به عمل آورد.
١٧:٠٥ - 1395/12/04

فراخوان بخش دانش آموزي دومين جشنواره ملي سلول هاي بنيادي در بخش هاي متنوع به زودی برگزار خواهد شد.
بیست و چهارمین جلسه کمیته دانش آموزی ستاد جهت برنامه ریزی بخش دانش آموزی دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی وپزشکی بازساختی به سرپرستی دکتر محسنی در تاریخ 2 اسفند ماه 1395 در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید
١٤:٣٣ - 1395/12/04
حمیدیه در نشست کارگروه گوش و حلق و بینی؛
بهره‌گیری از پتانسیل‌ها و اختصاص تیمی بزرگ و منسجم جهت ایجاد چرخه‌ای کامل از دانش و تولید تا مصرف
دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی در نشست کارگروه گوش و حلق و بینی گفت: با بهره‌گیری از پتانسیل‌ها و اختصاص تیمی بزرگ و منسجم و با در نظر گرفتن دانش آموزان، دانشجویان و پزشکان و مهندسان می‌تواند چرخه‌ای کامل از دانش و تولید تا مصرف شکل گیرد.
١٤:٠٨ - 1395/12/04

بزرگترین گردهمایی صاحبان علم، اندیشه و سرمایه در دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی هشتاد و چهارمین نشست شورای مدیران با حضور دکتر حمیدیه و جمعی از مدیران و کارشناسان ستاد در تاریخ 2 اسفند ماه 1395 در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.
١٦:٠١ - 1395/12/03

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.