صفحه اصلی > آرشیوها > آرشیو اخبار تب منو 
آرشیو اخبار تب منو

فراخوان چالش‌های فناورانه دومین جشنواره علوم و فناوری های سلول های بنیادی
چالش‌های فناوری و نوآوری یکی از برنامه‏ های جدید و مهم ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی است که برگزاری آن از ابتدای سال جاری آغاز شده و می‌کوشد مشکلات کلیدی یا نیازهای فناورانه این حوزه را از طریق جلب مشارکت پژوهشگران و فناوران کشور برطرف نماید.
١٧:١٧ - 1396/02/03

پژوهش‌سراهای دانش‌آموزی سلول‌های‌بنیادی یک گام جلوتر از کتب‌ درسی
پژوهش‌سرای دانش‌اموزی ملاصدرا، میزبان دانش‌آموزهایی است که می‌خواهند یک گام جلوتر از کتاب‌های درسی خود و در مسیر یافتن آن‌چه در پس پرده‌ی چیزهاست گام بردارند، جایی که با ساختن شخصیت‌های خیالی خود، زمینه‌ساز تحقق قهرمان‌های دنیای واقعی می شوند.
١٦:٢٩ - 1396/02/03

برگزاری مرحله دوم آزمون دومین المپیاد دانش آموزی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی مرحله دوم آزمون المپیاد دانش آموزی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی سال 1396 روز جمعه 1 اردیبهشت ماه بطور همزمان در سراسر کشور برگزار گردید.
١٥:٥٧ - 1396/02/02

گسترش مراکز علوم سلول های بنیادی در کشور از افتخارات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در دو سال اخیر است
بنیادی دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: گسترش علوم سلول های بنیادی به تمام ایران از افتخارات معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در دو سال اخیر است بطوری که هم اکنون همه استان های کشور در این حوزه کاملا فعال شده اند.
١٣:٣١ - 1396/02/02

استاندار خراسان رضوی در افتتاحیه دومین کنگره سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در مشهد تاکید کرد: مجموعه مسئولین استان پشتیبان تعالی حوزه علوم سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در این نقطه از کشور است.
در افتتاحیه دومین کنگره سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در مشهد گفت: استان خراسان رضوی یکی از نقاط قابل اتکای پژوهش در سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی کشور است.
١٢:١٢ - 1396/02/02

برگزاری" دومین کنگره سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی مشهد" (MashhadStemCells-2017)
دومین کنگره سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی مشهد از 30 فروردین تا اول اردیبهشت ماه 1396 به همت دانشگاه فردوسی مشهد، سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی، پژوهشگاه رویان و دانشگاه علوم پزشکی مشهد در چاچوب رویداد مشهد، پایتخت فرهنگی جهان اسلام برگزار شد.
١١:٥٨ - 1396/02/02

مرکز آزمایشگاهی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در انستیتو پاستور تهران افتتاح شد
دکتر امیرعلی حمیدیه دبیر ستاد، طی مراسمی با حضور دکتر مصطفی قانعی رییس انستیتو پاستور و دکتر آخوندزاده معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، آزمایشگاه پزشکی بازساختی انستیتو پاستور را افتتاح کرد. اين مرکز آزمایشگاهی به همت دکتر شاهسوارانی طی مراسمی ، عصر روز سه شنبه 29 فروردین 96 در انستیتو پاستور به بهره برداري رسيد.
١٥:٠٢ - 1396/01/30

هشتمین جلسه کارگروه قلب و بررسی طرح های فناورانه جدید
هشتمین نشست کارگروه قلب با حضور دکتر سید محمود مسیحا هاشمی، مسئول کارگروه های تخصصی ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی و جمعی از اعضای این کارگروه به سرپرستی دکتر نادری در تاریخ 29 فروردین ماه 1396 در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.
١٤:٥٨ - 1396/01/30
با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی
نخستین رویداد کارآفرینی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی در تبریز برگزار می‌شود
نخستین رویداد کارآفرینی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، 13 تا 15 اردیبهشت‌ ماه سال جاری در تبریز برگزار می‌شود.
١٣:٠٣ - 1396/01/30

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.