صفحه اصلی > آرشیوها > آرشیو اخبار تب منو 
آرشیو اخبار تب منو

جهش کشور ایران در حوزه سلول های بنیادی مطلوب است
به گزارش خبرنگار ایرنا، امیرعلی حمیدیه روز پنجشنبه در جلسه شورای توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی بازساختی در دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان افزود: حدود سه و چهار سال گذشته رتبه ایران در حوزه سلول های بنیادی 31 بود اما در انتهای سال 2016 دارای رتبه اول در بین کشورهای اسلامی و ر
١٢:٤٦ - 1396/03/04

نشست هم اندیشی توسعه کاربرد سلول های بنیادی در بالین برگزار گردید
نشست هم اندیشی توسعه کاربرد سلول های بنیادی در بالین با حضور دکتر حمیدیه، دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی، دکتر عسگری، دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی و جمعی از اعضای ستاد در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.
١٦:١٣ - 1396/03/03

سیستم های مدل ارگانوئیدی، تحقیقات را به مرحله ی جدیدی وارد کرده است
با استفاده از تکنولوژی نوین اندام های کوچک سه بعدی که ارگانوید نامیده می شوند، دانشمندان در حال نزدیک شدن به درک جزئیات مسیر مکانیکی چگونگی تشکیل سلول های بنیادی و حفظ بافت های پیچیده مانند اندام می شوند.
١٤:١٤ - 1396/03/03

موضوعات سخنرانی پانل دانش آموزی دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی مشخص شد
بیست و هشتمین نشست کمیته دانش آموزی ستاد با حضور اعضای این کمیته و به سرپرستی دکتر محسني روز دوشنبه در محل بیمارستان مرکز طبی کودکان برگزار شد.
٢٢:١٤ - 1396/03/02
همزمان با برگزاری دومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی؛
دانش آموزان مستعد و علاقمند در حوزه سلول‌های بنیادی هدایت می‌شوند
همزمان با برپایی دومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، دانش آموزان با آشنایی با یافته‌های جدید علمی و پژوهشی در حوزه علوم و فناوری سلول‌های بنیادی برای ورود به کنگره ملی آماده می‌شوند.
١٤:٣٧ - 1396/03/02
دکتر محی الدین در کارگروه اتوایمیون:
افق علم سلول های بنیادی بسیار گسترده و کاربردی هست
ششمین نشست کارگروه اتوایمیون با حضور دکتر حمیدیه دبیر ستاد و دکتر پور فتح الله رئیس سازمان انتقال خون و جمعی از اعضای این کارگروه به سرپرستی دکتر سید محمود مسیحا هاشمی در تاریخ 31 اردیبهشت ماه 1396 در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.
١٢:٢١ - 1396/03/02
با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی؛
چالش نوآوری ساخت کیسه‌ آفرزیس برای جداسازی سلول‌ها برگزار می‌شود
ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی، به ‌منظور جمع‌آوری سلول های بنیادی خون‌ساز از خون محیطی و درمان بیماری‌های صعب‌العلاج اقدام به برگزاری چالش نوآوری ساخت کیسه‌ آفرزیس برای جداسازی سلول‌ها می‌کند.
٠٩:١١ - 1396/03/02

ایران در سال 1395 رتبه اول منطقه در زمینه تولید علوم و فناوری های سلول های بنیادی
درتاریخ 1خرداد ماه 1396 در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران نخستین کنگره سلول های بنیادی ، سلول درمانی و پزشکی بازساختی دانشگاه آزاد با حضور سخنرانان خارجی و داخلی برگزار گردید.
١٥:٠٣ - 1396/03/01

ثبت نام دانش آموزان در دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی رایگان خواهد بود
نود و پنجمین جلسه شورای اجرایی ستاد سلول های بنیادی با حضور دکتر حمیدیه دبیر ستاد و جمعی از مدیران و کارشناسان ستاد در تاریخ 1 خرداد ماه 1396در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردید.
١٤:٥٣ - 1396/03/01

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.