منو اصلی
پیوندها
صفحه اصلی > اخبار دانشجویی ستاد  
اخبار > برگزاری نخستین رقابت انجمن علمی دانشجویی برتر در سومین جشنواره سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری نخستین رقابت انجمن علمی دانشجویی برتر در سومین جشنواره سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی، سحر تائبی مسئول کمیته دانشجویی ستاد  به ارائه برنامه های دانشجویی در سومین جشنواره ملی و کنگره ی بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی پرداخت. وی اشاره کرد: از سال گذشته فعاليت هاي دانشجويي در ترويج علوم سلول هاي بنيادي و پزشكي بازساختي رشد چشم گیری داشته است و به همت دانشجویان بيش از 20 انجمن دانشجويي در دانشگاه هاي سراسر كشور تشکیل شد. با توجه به انگیزه موجود در این تشکل های دانشجویی، ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی در نظر دارد نخستین رقابت انجمن علمی دانشجویی برتر در حوزه ی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی را برگزار نماید. که این فعالیت منجر به شناسايي و راهبري ظرفيت دانشجويي و حمايت‌ از فعاليت هاي علمي ترویجی دانشجويان می شود.

مسئول کمیته دانشجویی ستاد عنوان کرد: مستندات و گزارش‌های مرتبط با فعالیت های انجمن های دانشجویی در حوزه ی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی توسط داوران ستاد داوری شد. پس از داوری و امتيازدهي آثار ارسالی، 3 انجمن برتر مشخص شد. برگزیدگان این رقابت در اختتامیه سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی معرفی خواهند شد.

تائبی  ادامه داد: در حاشیه این رویداد علمی جهت هم اندیشی بیشتر دانشجویان در حوزه علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی، نشست فعالان دانشجویی در تاریخ 9آذرماه ساعت 16 در سالن اجلاس سران، سالن دکتر احمدی روشن برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، 3 لغایت 10 آذرماه 1397، در محل سالن اجلاس سران و توسط ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برگزار خواهد شد.
١١:٢١ - 1397/09/05    /    شماره : ٣٩٩٣٧    /    تعداد نمایش : ٥٤٢خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.