منو اصلی
پیوندها
صفحه اصلی > اخبار دانشجویی ستاد  
اخبار > برگزاری دوره جامع ایمنی درمانی، از علوم پایه تا بالین توسط کمیته دانشجویی شیراز


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری دوره جامع ایمنی درمانی، از علوم پایه تا بالین توسط کمیته دانشجویی شیراز

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی، کمیته دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مرکز جامع پزشکی بازساختی قطب فارس با همکاری مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی شیراز دوره جامع "ایمنی درمانی؛از علوم پایه تا بالین" را در تاریخ ۱۳ الی ۱۶ام مرداد ماه در دانشکده پزشکی شیراز برگزار می کند.

کمیته دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز قصد دارد تا با برگزاری این دوره دانشجویان پزشکی و تحصیلات تکمیلی را با افق های نوین درمان سرطان در حیطه ایمنی درمانی به طور دقیق آشنا کند. همچنین این دوره در نظر دارد تا با توانمند سازی دانشجویان ، امکان مشارکت فعالانه آنان در طرح های پژوهشی و ایده پردازی آنان در این زمینه را بیش از پیش فراهم سازد.همچنین امید است تا با حضور اساتید و دانشجویان از رشته های علوم پایه و بالینی امکان همکاری های هرچه بیشتر به منظور گسترش دانش ایمنی درمانی و کاربرد های بالینی آن فراهم شود.

در این دوره ۴ روزه اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از گروه های ایمنی شناسی، خون و سرطان و آسیب شناسی به ارائه سخنرانی های خود در رابطه با مبانی و اصول ایمنی درمانی در سرطان می پردازند.

 


١٣:٠٥ - 1397/05/13    /    شماره : ٣٦٥٠٩    /    تعداد نمایش : ٣٣٦خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.