پیام نوروزی معاون علمی و فناوری رییس جمهوری؛
«زیست‌بوم فناوری و نوآوری» نوگلی برای عطرآگین کردنِ زمانه‌ی ایران و ایرانی‌ست
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در پیام تبریک به مناسبت آغاز سال 1398، تاکید کرد: «زیست‌بوم فناوری و نوآوری»، نوگلی برای عطرآگین کردنِ زمانه‌ی ایران و ایرانی‌ست. این زیست‌بوم، حیات همه‌ی نواحی ما را شاداب می‌کند و پر از دستاوردهای ناب.
١٩:٤٧ - 1398/01/01
رئیس‌جمهوری در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال ۱۳۹۸:
مردم را از لحاظ خدمات دولتی در رفاه بیشتری قرار خواهیم داد
رییس‌جمهوری در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال ۱۳۹۸ هجری شمسی، با ارائه فهرستی از کامیابی‌های سال گذشته و ناکامی‌ها و مشکلاتی که مردم با آن مواجه بودند، سال جدید را سال تصمیم‌گیری‌های نو، انسجام ملی و تلاش مضاعف خواند و تاکید کرد: تردید نکنید با تلاش مضاعف، به پیروزی می‌رسیم و از مشکلات عبور خواهیم کرد.
١٩:٤٢ - 1398/01/01
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی سال 1398:
کلید حل مشکلات اقتصادی توسعه تولید ملی است/ شعار امسال: «رونق تولید»
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸ هجری شمسی، با تبریک عید نوروز و میلاد مسعود امیرمؤمنان حضرت علی علیه‌السلام به هم‌میهنان عزیز و بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان، و با آرزوی سالی توأم با شادی، سعادت، سلامت جسمی و توفیقات روزافزون مادی و معنوی برای ملت ایران، سال جدید را سال «رونق تولید» نامگذاری کردند.
١٩:٣٦ - 1398/01/01

پیام تبریک سال نو توسط دکتر حمیدیه دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی
نوروز در فرهنگ ایرانیان با نگاهی نو در زندگی، مهرورزی و تجدید دوستی ها همراه می باشد. در سال جدید بر آنیم تا باهمدلی و مساعی مضاعف زمینه رشد و شکوفایی کشور عزیزمان در حوزه بسیار ارزشمند علوم و فناوریهای سلول های بنیادی را فراهم آوریم.
١٥:٥٩ - 1397/12/28

اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول چهارمین المپیاد دانش آموزی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی
به نقل از "مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان" نتایج پذیرفته‌شدگان مرحله اول چهارمین المپیاد دانش آموزی سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، از طریق سامانۀ ثبت‌نام المپیادهای علمی به نشانی http://oly.medu.ir قابل مشاهده و دریافت می باشد.
١٢:٠٨ - 1397/12/28
مروری به سفر‌های استانی معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در سال 1397؛
تکاپویی برای اعتلای زیست‌بوم فناوری و نوآوری
سالی که گذشت، سفری پر فراز و نشیب و جست‌وجوگرانه بود اما سرشار بود از نشانه‌های انگیزه‌بخش، نشانه‌هایی که می‌گوید رگ حیات کارآفرینی و نوآوری نبض دارد و تا گسترده فرش زیست‌بوم فناوری و نوآوری مساعد زیر پای جوانان خلاق و کارآفرین، چند رج بیش‌تر باقی نیست.
١١:٠٨ - 1397/12/28

استفاده از ماتریکس خارج سلولی نورون ها برای مبارزه با خطرات ناشی از سکته مغزی
85 درصد موارد سکته به دلیل انسداد شریان مغزی ناشی از لخته خون ایجاد می شود که موجبات هیپوکسی شدن نورون ها و مرگ آن ها را فراهم می کند.
١٠:٣٦ - 1397/12/28

برگزاری جلسه با مدیر پژوهشسرای دانش‌آموزی سلول‌های بنیادی استان کرمان
جلسه ی با حضور رحمانی مدیر پژوهش‌سرای دانش آموزی سلول‌های بنیادی استان کرمان، اسفندیار پور کارشناس دفتر ریاست اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان، دکتر محسنی مدیر بخش دانش آموزی ستاد سلول های بنیادی، مهندس ابراهیمی کارشناس کنترل پروژه معاونت علمی و فناوری و امینی کارشناس بخش دانش آموزی ستاد در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تاریخ 27 اسفند ماه سال 1397 برگزار گردید.
١٠:٢٤ - 1397/12/28

ژن درمانی به کمک درمان پارکینسون می آید
بیماری پارکینسون یک اختلال مخرب عصبی است که بوسیله نواقص حرکتی و غیر حرکتی مشخص می شود که عمدتا بوسیله فقدان سلول های دوپامینرژیک در جسم سیاه و هم چنین تخریب مسیر جسم سیاه-مخطط ایجاد می شود.
٠٨:٥٨ - 1397/12/28

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>