معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور ایجاد و خلق ثروت برای جامعه از طریق صادرات محصولات با فناوری بالا، اقدام به حمایت از خدمات  کریدور صادرات نموده و این امکان را فراهم نموده است تا صادرات شرکت‌ها تسریع یابد.کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری با هدف توسعه بازار صادراتی محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان در سال ۱۳۹۳ راه‌اندازی و مورد بهره‌برداری قرار گرفت. خدمات تسهیل کننده فرآیند صادرات کالا‌ها و همچنین آموزش و مشاوره شرکت‌ها در حوزه صادرات از جمله نیازهای اساسی شرکت‌های دانش‌بنیان است. در این مجموعه سعی بر آن است تا با شناسایی و ارزیابی شرکت‌های خدماتی فعال در این حوزه، خدماتی با کیفیت و اثربخش در جهت توسعه توان صادراتی شرکت‌ها ارایه گردد.

خدمات حمایتی کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری به شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و واسطه‌های صادراتی (شرکت‌های مدیریت صادرات، پایگاه‌های صادراتی، کارگزاران تجاری برون مرزی) ارائه می‌گردد. جهت دریافت خدمات از کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری، شرکت در ارزیابی آمادگی صادرات (ERA) الزامی بوده و خدمات بر اساس نتایج این ارزیابی به شرکت‌ها ارائه می‌گردد.

شرکت‌های متقاضی دریافت حمایت‌ها و خدمات می‌توانند با مطالعه راهنمای استفاده از سرویس آنلاین درخواست خدمات، درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت نمایند.

 

تلفن: 18 الی 63103313-021

ایمیل: info [at] tesc.ir

فکس: 63106410-021

جهت ورود به کریدور صادرات اینجا کلیک نمایید.

//isti.ir/Xb6