فراخوان حمایت از پایان‌نامه‌های دکتری مرتبط با حوزه سلول­ های بنیادی و پزشکی بازساختی

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی از پروپوزال‌های مصوب پایان نامه های دکتری در راستای اهداف و اولویت‌های ستاد حمایت به عمل می‌­آورد.

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی در راستای ماموریت خود از پروپوزال‌های مصوب پایان نامه های دکتری در راستای اهداف و اولویت‌های ستاد حمایت به عمل می‌­آورد.

پروپوزال‌هایی که در زمینه‌های ژن درمانی، ایمونوسل تراپی، مهندسی بافت، سلول درمانی و تجهیزات فنی حوزه سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی از تاریخ 97/07/01 الی 98/07/01 در دانشگاه‌های کشور مصوب شده و مشمول شرایط آیین‌نامه هستند می‌توانند تا تاریخ 98/07/20 مستندات خود را در سامانه ارسال پایان نامه‌های دکتری ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی ثبت نمایند.

بر اساس روند اجرایی و آیین‌نامه حمایت از طرح‌های پژوهشی و فناوری، پروپوزال­های ثبت شده، پس از داوری توسط شورای پژوهشی ستاد مورد بررسی قرار گرفته و از پروپوزال‌های منتخب تا سقف 400.000.000 ریال حمایت به عمل می‌آید.

خواهشمند است پیش از ارسال طرح، حتما آیین نامه حمایت از پایان‌نامه‌های دکتری مرتبط با حوزه سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی را به دقت مطالعه فرمایید.

کلمات کلیدی

تصاویر

//isti.ir/ZYw2